E premte, 22 Janar, 2021
10 C
Tirana

Ana e surprizon në mes të emisionit, preket autorja e “Për’puthen” (VIDEO)

Autorja e emisionit “Për’puthen”, Olsa Muhameti, ka qenë e ftuar në emisionin “N’Kosovë show”, ku rrëfeu raportin që ka me konkurrentët dhe ngjarjet e fundit, siç është ajo mes Arjonit dhe Anës. Olsa u shpreh se e ka shumë të vështirë të marrë një vendim për ta, pasi kanë thyer rregullin kryesor të programit, por nga ana tjetër nuk dëshiron t’i penalizojë për një pasion që patën me njëri-tjetrin.

Gjatë intervistës, pati një ndërhyrje nga një prej konkurrentëve, për të cilën ende nuk është dhënë një verdikt vendimtar se si do të vijojë më tej me të. Bëhet fjalë për Anën, e cila sapo i është propozuar për të përshëndetur Olsën, menjëherë nuk e ka menduar dy herë.

Mesazhi në 33:30

“Përshëndetje Olsa, kur mu kërkua të bëj një videomesazh për ty, pranova pa hezituar. E para sepse ti je një autore shumë e mirë dhe e dyta femër shumë e fortë.

Dua të falenderoj nga thellësia e zemrës, për mundësinë që më dhe për t’u bërë pjesë e “Për’puthen”, për të gjithë këshillat, të bërtiturat, për gjithçka që je ti sepse nëse ti nuk do të ishe kështu siç je, më beso ai program nuk do të funksiononte.

Faleminderit shumë, të dua shumë dhe më fal për të gjitha herët që të kam mërzitur”, u shpreh Ana, ndërsa Olsa tha se teksa dëgjonte videomesazhin iu rrënqeth mishi”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...