Shqipëria

Aksidenti në Itali, kush është 25-vjeçari shqiptar që humbi jetën


               Publikuar në : 21:07 - 13/02/20 M D

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku për pasojë ka ndërruar jetë 25-vjeçari shqiptar Endri Zaimi.

Ai kishte mbaruar turnin e natës dhe rrugës teksa po shkonte në shtëpi u përfshi në aksidentin që i mori jetën.

Raportohet se viktima po drejtonte një makinë tip “Volvo V50”.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT