E martë, 19 Janar, 2021
8 C
Tirana

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplaset për vdekje këmbësorja

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Viktima është një femër ende e paidentifikuar, ndërsa policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit D.B.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës ‪19:40 në autostradën “Tiranë-Durrës”, mjeti me drejtues shtetasin D. B., ka aksidentuar me pasojë vdekjen në vend një këmbësore ende të paidentifikuar, të moshës rreth 35-40 vjeçe.

Me drejtuesin e mjetit po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Kryemadhi publikon listën, ja 13 kandidatët e LSI për deputetë në Tiranë

Vuçiç: Bashkimi i Kosovës me Shqipërinë, një kërcënim për Evropën

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka reaguar pas deklaratës së ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për formimin e “Shqipërisë së Madhe”. Vuçiç ka theksuar se...

Goditi kundërshtarin/ Merret vendimi për Mesin, ja sa ndeshje dënohet “pleshti”

Komisioni Disiplinor i Federatës së Futbollit në Spanjë, ka marrë vendimin për Lionel Mesin, pas gjestit antisportiv në Superkupë ndaj Bilbaos, ku u ndëshkua...

Kim takon Tushën: Ke përgjegjësinë e shqyrtimit të çështjeve të rëndësishme

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim ka zhvilluar një takim me kryetaren e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED), Vitore Tusha, e...

Marrëveshja me Shqipërinë/ Greqia zgjeron kufirin detar në Perëndim

Parlamenti grek vendos për zgjerimin e territorit ujor të Greqisë në Detin Jon, nga gjashtë në dymbëdhjetë milje detare. Këtij hapi i parapriu një...

Rritet numri i viktimave në Kosovë, 294 raste të reja me koronavirus

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK), ka njoftuar të martën se nga COVID-19 kanë vdekur edhe 9 persona. Dy viktima janë shënuar në...