E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Adelina Tahiri na prezanton me vajzën 20-vjeçare të bashkëshortit milioner (foto)

Bashkëshorti i këngëtares Adelina Tahirit, Serjoza Markov është vënë në qendër të mediave edhe për martesën e tij të parë, nga e cila ka një vajzë 20-vjeçare.

Në rrjetin social Instagram të vogëlushit Jon, që mendohet se e menaxhon vetë Adelina, ditën e sotme është publikuar një foto e motrës së Jonit.

Jana Markova është vajza e bashkëshortit të Adelinës, e cila me sa duket paska marrëdhënie të mira me familjen e re të të atit.

Ajo ka pozuar duke mbajtur në krahë të vogelushin e familjes Jon Markov.

Kujtojmë se gjatë një interviste pak kohë më parë, Adelina Tahiri ka folur për marrëdhëniet e mira që ka me vajzën 20-vjeçare të bashkëshortit.

“Burri im i ka gjitha të drejtat për vajzën e vet. Si çdo prind për vajzën e vet duhet ta dojë më së shumti në botë dhe unë jam iniciatore që kudo që shkojmë t’i blejmë dhurata, kemi respekt dhe marrëdhënie solide”, tha Adelina.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...