Aktualitet

Zonat që do të mbeten pa drita më 20 dhe 21 nëntor në Tiranë


               Publikuar në : 19:45 - 19/11/19 M D

OSHEE ka publikuar së fundmi listën e zonave që do të mbeten pa energji elektrike gjatë ditës së nesërme dhe të pasnesërme nga ora 09 deri në 15:00.

Kjo ndërprerje vjen si pasojë e rikonstruktimit që po bëhen në kabina.

Njoftim për abonentët #Tiranë:

“Stakim, datat 20-21 Nëntor; Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 20-21 Nëntor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në kryeqytet.

20 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga Fortuzi”, “Vath Koreshi”, “Mihal Grameno”.

09:00-10:00

Pjesërisht rruga “Gjin Bue Shpata”, pranë Drejtorisë së Tatimeve Tiranë.

10:30-11:30

Pjesërisht rrugët: “Margarita Tutulani”, “Zef Jubani” pjeserisht.

12:00-13:00

Pjesërisht rrugët: “Komuna e Parisit”, “Sulejman Delvina” pranë Stadiumit “Selman Stërmasit”.

21 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Tefta Tashko Koco”, pranë sheshit “Avni Rustemi”, “Mine Peza”.

Gjithashtu mund të lexoni:

OSHEE njofton qytetarët: Ja zonat që nuk do kenë energji elektrike ditën e sotme

Rikonstrukturimi i kabinave, ja zonat që do mbesin pa energji elektrike nesër

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT