E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
1.5 C
Tirana

Zeneli i shënoi eurogol Bullgarisë, nëna e tij shpërthen në lot (Video)

Arbër Zeneli realizoi një eurogol në sfidën eliminatore të Euro 2020 ndaj Bullgarisë, i cili i dha edhe një pikë Kosovës.

Perla e 24-vjeçarit çoi peshë zemrat e tifozëve të shumtë kosovarë të pranishëm në stadiumin “Fadil Vokrri”, teksa nëna e Zenelit nuk i përmbajti emocionet në momentin e realizimit të golit, duke shpërthyer në lot.

Në videon e siguruar nga “IndeksOnline”, shihet qartë gëzimi i familjarëve dhe nëna e tij që shpërthen në lot.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...