E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“Zemra ime!”, Fjolla Morina publikon videon në krah të dashurit

Fjolla Morina ka publikuar në Instastory një video me të dashurin e saj, identitetin e të cilit nuk e ka zbuluar. Këngëtarja shihet e përqafuar me të dashurin e saj. Krahas videos këngëtarja shkruan ‘zemra ime’, ndërsa ka etiketuar këngëtarin e këngës ‘Betohemi’, Bardhyl Idrizi.

Mbetet për të parë se kush është i dashuri i saj.

Fjolla Morina u kap në doganën e Morinës, pasi kishin 2 pistoleta me vete. Ajo është lënë në ‘arrest shtëpie’ në Kukës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...