E enjte, 24 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

“Zemra ime është e kyçur”, Thomas Strakosha më i dashuruar se kurrë

Portieri i Lazios dhe i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, po kalon moment të mirë edhe jashtë fushe.

Esther Adjoa Asiedu është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Thomas Strakoshës.

Gardiani ka shpërndarë në rrjetin social Instagram, një foto në krahë të bukuroshes, duke paralajmëruar fanset e shumta: “Zemra ime është e kyçur”.

 

View this post on Instagram

 

My❤️ #locked🔒

A post shared by NEVER GIVE UP (@thomas_strakosha) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zhvillimet kryesore në botë në 24 orët e fundit

Çfarë ka ndodhur në botë në 24 orët e fundit 1- Merkel thirrje shteteve të BE: Vendosni karantinën për udhëtarët nga Britania e Madhe 2- Shefi...

Qytetet më të shtrenjta në botë për të huajt; Tirana në vendin e 152

Kryeqyteti i Turkmenistanit në Azinë Qendrore është cilësuar si qyteti më i shtrenjtë në botë për punëtorët e huaj. Ashgabat, një qytet me rreth një...

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...