E premte, 6 Gusht, 2021
25.5 C
Tirana

Video/Ja kush është vajza e politikanit të ndjerë Dritan Prifti

Sytë e saj të kaltër, fokët e verdhë dhe veshjet nga koka tek këmbët firmato, e bëjnë atë ndoshta bloggeren e vogël më simpatike të Instagramit në Shqipëri. Livia është vajza e vetme dhe më e vogla e familjes së Dritan Priftit, politikanit të njohur.Kjo vogëlushe, ndër të tjera është fotografuar edhe e veshur me koleksionet e Dolce&Gabanna. Llogaria e saj në Instagram numëron mijëra ndjekës dhe me sa duket menaxhohet nga familja e Livia.

Së fundmi ajo ka marrë pjesë tek videoklipi i Alban Skënderaj. “Imagjino” është kënga më e re e tij.

Kjo këngë vjen në bashkëpunim me DJ Sardin. Për melodinë dhe tekstin është kujdesur vetë këngëtari, ndërsa për instrumentalin DJ Sardi dhe Arbre Blass. 

   

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zyrtare/ Messi largohet përfundimisht nga Barcelona

Lionel Messi nuk do të jetë më pjesë e Barcelonës. Njoftimi ka ardhur nga klubi katalanas, ku zyrtarizoi “divorcin” me yllin argjentinas për arsye...

Kryengritja në gotë e Sali Berishës kundër SHBA

Nga: Mero Baze Sali Berisha i harxhoi gjithë fishekët kundër SHBA, në një përpjekje për t’u dëshmuar atyre se ka pas Partinë Demokratike dhe do...

Ish-shefi i Ndërlidhjes: Ju rrëfej sozinë që përdorte Enveri në Pogradec

Inxhinier Luan Pogaçi, ish-shefi i Ndërlidhjes dhe Informacionit i Drejtorisë së Dytë të Ministrisë së Brendshme, numrin e kaluar ka kujtuar bëmat e Hekuran...

Kemi kryetar, por jo lider! PD, zyrtarisht në konflikt

Nga: Fatbardh Kadilli Nuk mjafton të ulesh në karrigen e kryetarit që të kryesosh, të udheheqësh. Janë gjëra të ndryshme. Kryetar të bëjnë vendimet. Kryetar...

Asnjë humbje jete nga Cov*d-i gjatë 24 orëve të fundit, rriten infektimet

Dita-ditës po shtohen infektimet. Duket se thirrjet e Ministrisë së Shëndetësisë për të zbatuar masat anti-Covid, kanë shkuar në "vesh të shurdhër" për këtë...