E enjte, 21 Janar, 2021
12 C
Tirana

FOTO/ Transportonte çdo ditë punëtorët e fasonerisë, autobusi shpërthen në flakë

Një autobus i firmës së një fasonerie në Fier, është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në fshatin Peshtan, të njësisë administrative Levan.

Mësohet se autobusi mundësonte transportin e punëtorëve që nga fshati Peshtan, Kafaraj, Frakull dhe më gjerë.

Nuk dihen ende shkaqet se pse autobusi u përfshi nga flakët, ndërsa policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...