Aktualitet

Video/ Shqiptari përplaset nga shoferja austriake, por ja çfarë bën ajo më pas


               Publikuar në : 09:00 - 19/11/19 L M

Një shqiptar është përfshirë në një aksident në Austri, teksa makina e tij u godit nga një shofere austriake.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale nga vetë shqiptarët, dallohet momenti kur ata i thonë shoferes që mos të largohet nga vendi i ngjarjes, deri kur të mbërrijë policia.

Drejtuesja e automjetit, për të cilën dyshohet se në ato çaste ishte e dehur, nuk ua vë veshin thirrjeve të shqiptarëve, dhe largohet. Por, pak metra më larg shkakton një tjetër aksident, duke goditur një tjetër veturë.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT