E hënë, 13 Korrik, 2020
31 C
Tirana

VIDEO/Pas ndeshjes me Shqipërinë, Griezmann: E dinim që do ishte e vështirë

Më të lexuarat

Lojtari francez Antoine Griezmann ishte një nga protagonistët e ndeshjes së mbrëmshme Shqipëri-Francë.

Griezmann dhuroi një asist dhe shënoi golin e dytë ndaj kombëtares shqiptare duke thelluar kështu edhe më shumë rezultatin. 28-vjeçarit nuk iu dha mundësia të shënonte në ndeshjen e kaluar me Shqipërinë, në qershor dhe duket se goli i mbrëmshëm i risolli qetësinë.

Humbja me Francën, Edi Reja analizon ndeshjen: Prisja më shumë

“E dinim që do ishte e vështirë kundër Shqipërisë, por u treguam të zotë, që të shënonim në pjesën e parë. Ishte një fitore e rëndësishme, i arritur ndaj një kundërshtari të vështirë”, tha ai pas ndeshjes.

Shqipëri-Francë/ Si reagoi Rama kur dëgjoi thirrjet “Rama ik”

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Pandemia/ Greqia bën lëvizjen e papritur në kufirin me Shqipërinë

Pas shtimit të rasteve me koronavirus, Greqia ka shtuar masat parandaluese për përhapjen e pandemisë në të gjitha pikat kufitare të vendit. Lajmin në...

A do të mbyllemi sërish? Manastirliu zbardh vendimin pas shifrave rekord të të infektuarve

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 117 raste pozitive. Po kështu, situata në Spitalin Infektiv vijon të paraqitet e rënduar. Në 24 orët...

Sinjale pozitive nga Vuçiç, njofton ambasadorin rus për dialogun me Kosovën

Një ditë pas rifillimit të dialogut midis Vuçiçit dhe kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti, me ndërmjetësimin e zyrtarëve të BE, disa sinjale janë dhënë...

Zbardhet skandali/ ‘Drejtoresha e kopshtit pranon fëmijët e të infektuarve me urdhër nga lartë’

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, akuzon punonjësit e kopshtt Nr. 18 në Tiranë, se kanë pranuar fëmijën e një të infektuari që punon...

“Gjendja jashtë kontrollit”, qytetari denoncon tek Berisha ç’po bëhet me të infektuarit

I ashtëquajturi qytetari digjital, denoncon tek ish-kryeministri Berisha rastin e shumë personave të cilët janë në gjendje të rëndë, por atyre nuk u bëhet...