E diel, 17 Janar, 2021
5 C
Tirana

VIDEO/ I riu ekzekutohet te berberi, qëllohet disa herë me plumba në kokë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kolumbi, teksa një i ri është ekzekutuar gjatë kohës që po qethej te berberi.

Pamjet janë regjistruar në zonën Medellín të qytetit Girardot. Viktima është Carlos Andrés Carmona, 27-vjeç, i cili siç edhe shihet në video është qëlluar disa herë në kokë.

Ekzekutuesi shihet të vijë me vrap drejt dyqanit dhe ka qëlluar menjëherë drejt viktimës, duke mos i dhënë mundësi që të largohej.

Autori është larguar me motoçikletë, ndërsa berberi ka dalë i shokuar nga dyqani duke mbajtur duart në kokë.

Ende nuk janë zbuluar shkaqet që çuan në ekzekutimin e të riut, por viktima ka pasur precedentë të mëparshëm penalë për incidente kriminale mes bandave rivale.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Beteja e humbur e Lulzim Bashës me kauzën e varfërisë

Nga: Alfred Peza Nëse historia e demokracive te vjetra e të reja, ka patur ndonjëherë ndonjëherë një rast tipik kur një lider politik e ka...

Covid-19/ Kina ndërton spitalin me 1,500 shtretër për vetëm 5 ditë (Foto)

Kina ka përfunduar ndërtimin e një spitali me 1,500 dhoma për pacientët me Covid-19 ,për të luftuar një rritje të infektimeve, për të cilat...

Pandemia/ Austria vazhdon izolimin deri më 7 shkurt

Austria e ka zgjatur masën e izolimit deri më 7 shkurt, teksa autoritetet shprehen të alarmuar për rritje të rasteve për shkak të varianteve...

Rindërtimi dhe pandemia/ FMN: Qeveria duhet të ketë plane rezervë

Intervistë me shefen e misionit të FMN-së për Shqipërinë, Yan Sun Në rast të një pandemie më të rëndë, autoritetet do të duhet të ndërmarrin...

Milan humb yjet, dy lojtarët e rëndësishëm me Covid-19

Milani njofton se Hakan Çakhanoglu dhe Teo Hernandez kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.  Një lajm  i keq ky për kuqezinjtë, që duhet të bëjnë...