E diel, 17 Janar, 2021
5 C
Tirana

Veliaj publikon një mesazh për klubin e Tiranës

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj shkruan në rrjetin social Twitter se është një super lajm që trofeu i Kampionatit qëndron në Tiranë.

Veliaj bën me dije se nesër në Këshillin Bashkiak do të jepet një shpërblim për futbollistët bardheblu.

“Është një super lajm që trofeu i Kampionatit qëndron në Tiranë, dhe sa bukur për Tironën tonë në 100 vjetorin e Kryeqytetit e Klubit bashkë!

Po siç e do zakoni, urimet nuk bëhen duarbosh, ndaj nesër në Këshillin Bashkiak bashkë me urimin dhe shpërblimi për kampionët”, thuhet në mesazhin e Veliaj.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Pandemia/ Austria vazhdon izolimin deri më 7 shkurt

Austria e ka zgjatur masën e izolimit deri më 7 shkurt, teksa autoritetet shprehen të alarmuar për rritje të rasteve për shkak të varianteve...

Rindërtimi dhe pandemia/ FMN: Qeveria duhet të ketë plane rezervë

Intervistë me shefen e misionit të FMN-së për Shqipërinë, Yan Sun Në rast të një pandemie më të rëndë, autoritetet do të duhet të ndërmarrin...

Milan humb yjet, dy lojtarët e rëndësishëm me Covid-19

Milani njofton se Hakan Çakhanoglu dhe Teo Hernandez kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.  Një lajm  i keq ky për kuqezinjtë, që duhet të bëjnë...

E rëndë në Tiranë: Automjeti përplas për vdekje 10-vjeçaren

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mesditën e sotme. Një automjet ka përplasur këmbësoren 10 vjeçare e cila ndërroi jetë si pasojë e...

Mosmirënjohja si streha kryesore e delenxhiut

Nga: Genc Pollo “Mosmirënjohja është streha kryesore e delenxhiut”! Ky është perifrazimi që do t’i bëja shprehjes së famshme të kryeministrit britanik të shek. 18...