E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Vdes në moshën 18 vjeçare motra e këngëtarit të njohur

Motra e këngëtarit me famë ndërkombëtare Louis Tomlinson, që të gjithë e njohim si pjesëtarin e “One Direction” ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Felicite Tomlinson ishte vetëm 18-vjeçe dhe aspironte të bëhej modele, ndërsa ishte dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale por ëndrrat ju prenë në mes në një moshë fare të re.

Mësohet se policia u telefonua nga shërbimi londinez i ambulancës rreth orës 12:52 minuta të së mërkurës, më 13 Mars, pas raportimeve se një vajzë kishte pësuar arrest kardiak.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shqipëria, me nivelet më të larta të emigrimit të “trurit”, po varfërohet vendi

Emigracioni në nivele të larta i njerëzve të arsimuar nga vendi do të varfërojë ekonominë dhe gjithashtu ndikon negativisht në rritjen e qëndrueshme dhe...

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...