Stil

Vdes në moshën 18 vjeçare motra e këngëtarit të njohur

               Publikuar në : 16:05 - 15/03/19 Enno

Motra e këngëtarit me famë ndërkombëtare Louis Tomlinson, që të gjithë e njohim si pjesëtarin e “One Direction” ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Felicite Tomlinson ishte vetëm 18-vjeçe dhe aspironte të bëhej modele, ndërsa ishte dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale por ëndrrat ju prenë në mes në një moshë fare të re.

Mësohet se policia u telefonua nga shërbimi londinez i ambulancës rreth orës 12:52 minuta të së mërkurës, më 13 Mars, pas raportimeve se një vajzë kishte pësuar arrest kardiak.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT