E premte, 24 Shtator, 2021
13.5 C
Tirana

Mos u surprizoni/Gracianon tashmë do ta shohim si prezantues

Prej disa kohësh ai nuk është më pjesë e trupës së baletit. Pas largimit nga trupa e baletit “Albi Nako Dance” në “Tv Klan” vetëm me anë të një sms, për Graciano Taganin jeta ka ndryshuar totalisht. Nga baleti atë do ta shohim në moderim.

Përflitet se ai do të ketë një rubrikë në emisionin “Mos i fol shoferit” në “Tv Klan”, që do të quhet “Dance With Graciano”. Balerini i mirënjohur do të ketë të ftuar VIP në studion e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...