E diel, 20 Qershor, 2021
23.5 C
Tirana

“Unë isha studente, ai pedagog!”/Moderatorja shqiptare zbulon si është njohur me partnerin

Moderatorja e njohur Fiori Dardha ka zbuluar disa detaje pikante për jetën e saj. Ajo ka gjetur kohën për t’iu përgjigjur ndjekësve në Instagram, e në këtë formë duke iu shuar kureshtjen.

Së fundmi, një prej tyre e ka pyetur moderatoren: “Ku jeni njohur me partnerin?”

Ndërkohë Fiori i është përgjigjur: “Jemi njohur në Universitetin e Arteve, unë isha studente, ai pedagog. Nuk më ka dhënë mësim”.

Një tjetër pyetje, sërish lidhur me partnerin e saj është kjo: “Çfarë profesioni ka bashkëshorti?”

Dardha nuk ka hezituar që t’i kthejë një përgjigje, duke pohuar: “Bashkëshorti im është regjisor. Pedagog i regjisurës në Universitetin e Arteve”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Tragjike/ Lushnje, 17-vjeçarja humb jetën pasi ra nga pema

Një 17-vjeçare nga Lushnja humbi jetën pasi u rrëzua nga pema Raportohet se kanë qenë familjarët që e kanë dërguar me shpejtësi drejt spitalit të...

Euro 2020/ Mbyllet grupi A, Italia dhe Uellsi kalojnë, italianët me rekord

Itali-Uells 1-0 Italia barazoi rekordin e vet të të gjitha kohërave me 30 ndeshje si e pamposhtur pas një fitoreje 1-0 kundër Uellsit në Stadiumin...

Profil/ Ngolo Kante, 5 detaje domethënëse mbi “motorrin” e Francës

I vogli Kante Historia e Kantésë është e ngjashme me atë të shumë emigrantëve nga Afrika. Lindur në periferi të Parisit, nga një familje shumë...

Infektimet/ Shqipëria me vetëm dy raste të reja në 24 orët e fundit, 0 vdekje

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

Formula 1/ “Holandezi fluturues’ mund Hamiltonin në xhiron e parafundit

Max Verstappen rriti diferencën e pikëve nga vendi i dytë në kampionat pasi parakaloi pikërisht atë, të dytin, Lewis Hamilton në një duel tjetër...