E enjte, 21 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

Fiori Dardha

“Tek Top Channel të përcollën”, Fiori Dardha flet pa “doreza”

Moderatorja Fiori Dardha e nisi karrierën e saj si moderatore në "Top Channel", në emisionin “Fiks Fare". E ndërsa tashmë atë e shohim prej...

“Po na vrasin, Zot ku jetojmë”, shokohet moderatorja shqiptare

Moderatorja e njohur shqiptare Fiori Dardha, ka bërë një denoncim sa i përket produkteve ushqimore që shiten në Shqipëri. Këtë denoncim, Dardha e ka shpërndarë...

La spektaklin pas sherrit me Robert Aliajn/Fiori Dardha: Askush s’do shkel mbi dinjitetin tim

Muaj më parë, Fiori Dardha dhe Robert Aliaj u kthyen në kryefjalë të mediave rozë, pasi debati i tyre gjatë spektaklit "Dance With me"...

“Unë isha studente, ai pedagog!”/Moderatorja shqiptare zbulon si është njohur me partnerin

Moderatorja e njohur Fiori Dardha ka zbuluar disa detaje pikante për jetën e saj. Ajo ka gjetur kohën për t’iu përgjigjur ndjekësve në Instagram,...

Shpallet në kërkim personi që kërcënoi gazetaren Dardha

Policia ka shpallur nw kwrkim personin qw kwrcwnoi autoren dhe drejtuesen e emisionit “BOOM”, Fiori Dardha. Konkretisht, bwhet fjalw pwr shtetasi Rexhep Hajdari, i...

Denoncoi skandalin e ankandit të tokave, kërcënohet me jetë gazetarja shqiptare

Kërcënohet autorja e emisionit investigativ ‘BOOM’ në Rtv Ora, Fiori Dardha. Kërcënimi ka ardhur nga një person që është paraqitur si ish-kryetari i komunës...

Gazetarja shqiptare e thotë troç: “Kam blerë tek Gabi, sa i kam luajtur fenë”

Moderatorja Fiori Dardha, nuk e ka aspak problem që ta bëjë publike faktin se më herët ajo ka blerë rroba të përdorura, dhe se...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...