E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

U bë shkak për largimin e Arbana Osmanit nga Topi? Renato Mekolli: Ja e vërteta

Lajmi për largimin e Arbana Osmanit bëri bujë në media, e madje u aludua se shkak ishte Renato Mekolli.

Sipas lajmeve që qarkulluan në median rozë, u tha se arsyeja e largimit është fakti që studio në të cilën Arbana Osmani xhiron “Dua të të bëj të lumtur” do të shfrytëzohej nga Renato dhe programi i tij. Sipas gjasave, Arbana ka dhënë dorëheqjen pas debatit me Blushin, por pas negociatave 48-orëshe me Vjollca Hoxhën, është rikthyer.

Por, është vetë Mekolli ai që ka hedhur poshtë të gjitha këto thashetheme, teksa në Instastory-n e tij ka postuar një prej titujve të portaleve: “Vetëm në portalet tona lexohen këto lajme”, shkruan shefi i njohur pasi ka lexuar lajmin.

Më poshtë, ai shkruan: “Takohemi së shpejti në Top Channel ne”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...