E hënë, 25 Tetor, 2021
22.5 C
Tirana

Turistja gjermane, lypëse në Shkodër: “Dua para për birrë dhe…”

Një turiste gjermane ka tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve shkodranë pasi është shfaqur rrugëve të qytetit duke kërkuar ‘lëmoshë’. Siç mund ta shikoni edhe në foton e mëposhtme të publikuar nga “Tirana Post”, gruaja në mesomoshë shfaqet e ulur përtokë me një pankartë në të cilën shkruhet “Për birra dhe hashash”.

Ende nuk dihet nëse e ka bërë këtë veprim për të tërhequr vëmendje apo se vërtet ka qenë në mëshirë të fatit, pa asnjë mundësi tjetër veçse të shndërrohet në lypëse…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...