Aktualitet

Tronditet Vlora, dëgjohen të shtëna


               Publikuar në : 12:07 - 24/01/20 M S

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mesditë, në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë.

Një person ka qëlluar pranë ish SHIK-ut dhe është larguar.

Policia ka rrethuar zonën, ku po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

Nuk dihet nëse ka viktima apo të plagosur. Dyshohet se një person ka qëlluar në ajër dhe është larguar.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT