E premte, 28 Janar, 2022
4.5 C
Tirana

U dyshua për vrasje/ 67-vjeçari pëson arrest kardiak, ndërron jetë

Update- Një 67 vjeçar ka ndërruar jetë pak më parë në zonën e ish-Bllokut, si pasojë e një arresti kardiak. Fillimisht, nga burime jo zyrtare u raportua për të shtëna armësh dhe një viktimë në zonën më të populluar të kryeqytetit.

Uniformat blu kanë hedhur dritë mbi ngjarjen, duke thënë se viktima është një i moshuar që ka ndërruar jetë për shkaqe shëndetësore.

“Me datë 20.11.2020, rreth orës 13:30, në rrugën “Ibrahim Rugova”, dyshohet si pasojë e një arresti kardiak, ka ndërruar jetë shtetasi P.S., 67 vjeç. Vijojnë veprimet me grupin hetimor për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Ora 14:40

Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri në zonën e ish-Bllokut

Pak çaste më parë janë shënuar të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Mësohet se ngjarja  e rëndë ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut, dhe dyshohet se ka viktima.

Ende nuk ka një reagim zyrtar për ngjarjen.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Përplasjet në PD dhe “non grata”, Hajdari komenton deklaratat e Escobar

Përplasjet e forta në PD, shpallja “non grata” e Berishës e rikthimi në Kuvend janë risjellë sërish në fokus. Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari, i ftuar...

O mosmirënjohës, Berisha ju bëri njerëz ju nuk i jepni as dorën

Nga: Nikoll Lesi Sot shkoi në parlament, pas 4 muajve mungesë prej “Foltores”, ish-kryeministri Berisha. Foli, trazoi, turbulloi qetësinë e parlamentit dhe iku. Por ajo që...

Tr*toli në banesën e të vëllait, Agron Duka: Jam trembur shumë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, ka shprehur shqetësimin pas shpërthimit të tritolit në shtëpinë e Armand Dukës, duke vënë në dukje se është i...

Zyrtari i DASH mesazh Berishës: Një i korruptuar s’mund të jetë fytyra e PD

Zv/Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Gabriel Escobar, thekson se një person i shpallur "non grata" për korrupsion, nuk mund të jetë fytyra e PD-së....

Mesazhet e Nokës me Nikollën e Manjën/Alibeaj: “Foltorja” bashkëpunon me Ramën

Në seancën e djeshme plenare të zhvilluar në Kuvend, mediat kanë kapur bisedat nga celulari i deputetit demokrat Flamur Noka, që ka zhvilluar në...