E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

Tirana nesër pa drita, ja zonat problematike

Për shkak të punimeve që po kryen në disa kabina, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se nesër, dhjetëra zona të Tiranës do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike.

Në njoftimin e Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, thuhet se zonat që do të kenë mungesë të energjisë janë:

Ora: 9:30-14:30, pa energji: Rruga “Mahmut Xhelili”, zona midis rrugës “Don Bosko” dhe rrugës “Jordan Misja” pjesërisht

Ora: 09:00-13:00, pa energji: Rruga “Vëllezërit Hobdari”, rruga “Ibrahim Dervishi” pjesërisht

Ora: 10:30-15:00, pa energji: Zona pranë mbikalimit të Kasharit që shkon për Rinas (Biznese)

Ora: 9:00-14:00, pa energji: Rruga “Ali Visha”, rruga “Mustafa Demiri” pjesërisht

Ora: 09:00 – 15:00, pa energji: “Unaza e Re” pjesërisht

Ora: 09.00 .00-14.00, pa energji: “Rruga e Kavajës”, pranë ish-Parkut të Autobusëve pjesërisht

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...