E mërkurë, 16 Qershor, 2021
21.5 C
Tirana

“Ti ke para, unë s’e përballoj dot”, Kryemadhi përplaset me banorët në Durrës

Monika Kryemadhi, ndonëse është gjobitur një ditë më parë për mos mbajtjen e maskës, sërish ka shkelur këtë rregull. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, gjatë takimit që ka zhvilluar me banorët e Durrësit, është përfshirë në një debat me policinë. Ajo është shfaqur pa maskë në takimin me banorët e Durrësit, por ndryshe nga herët e tjera ka gjetur rezistencë nga ana e qytetarëve, të cilët pjesa më e madhe janë shfaqur me maskë.

Kryemadhi: Ne s’e mbajmë maskën…

Qytetari: Jo, unë e mbaj se kam frikë

Kryemadhi: Ke frikë…

Qytetari: Ti ke para dhe e përballon, unë s’e përballoj dot.

Kryemadhi: S’ke faj se ta ka qelb ambientin Rama

Qytetari: E keni qelbur ju të parët

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Denoncimi Fiks Fare/ 1200 euro kalimi në Kapshticë në mënyrë të paligjshme

Bashkimi Europian hap më në fund dyert për turistët shqiptarë, të mbyllura prej më shumë se 1 viti. Ambasadorët e 27 vendeve anëtare të...

Me këtë rini, e ardhmja është e sigurtë. Në dreq do të shkojmë

Nga: Mentor Kikia Në Shkodër, dyndje e madhe në sallën e teatrit “Migjeni”. Nuk po shiten biletat e ndonjë shfaqeje të ”madhe”. As ka ardhur...

Alarmi: Më shumë se gjysma e produkteve kozmetike përmbajnë kimikate toksike

Më shumë se gjysma e produkteve të njohura kozmetike që shiten në SHBA dhe Kanada ka gjasa që të përmbajë nivele të larta të...

‘Me një mik special’/ Rama i shkon në shtëpi ish-presidentit francez, Sarkozy

Kryeministri Edi Rama është takuar ditën e sotme me ish-presidentin e Francës, Nicolas Sarkozy. Në takimin e zhvilluar në shtëpinë e Sarkozy në Paris, Rama...

Ka ndërhyrë Rusia në zgjedhjet e fundit? Ja si përgjigjet Joe Biden

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, është pyetur nga gazetarët, nëse Rusia ka ndërhyrë në zgjedhjet e fundit presidenciale, ku ai...