E hënë, 1 Mars, 2021
17 C
Tirana

“Thuaje sonte çfarë ke me Kiarën, ose hesht përgjithmonë”/ Përgjigjet këngëtari

Për një kohë shumë të gjatë tashmë përflitet për një lidhje të fshehtë të këngëtarit Butrint Imeri dhe moderatores Kiara Tito.

Ata janë fotografuar shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, por asnjëherë nuk kanë konfirmuar lajmet e lidhjes.

Mirëpo mbrëmjen e sotme Butrinti ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory., ku sigurisht nuk munguan edhe pyetjet në lidhje me Kiarën.

“Thuaje sonte çfarë ke me Kiara Titon ose hesht përgjithmonë”, e pyet një ndjekës këngëtarin.

“Kiara Titon e kam shoqen më të mirë nga Tirana”, tha ai.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Koronavirusi: Regjistrohen 986 raste të reja dhe 19 viktima

Kurba e koronavirusit në Shqipëri vijon të mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 986 raste të reja. Ndërkohë, 19 persona...

Video/ Shkëputet masa gjigande e akullit në Antarktidë

Një ajsberg i madh që i afrohet madhësisë së Londrës së Madhe është shkëputur nga Antarktida, afër stacionit kërkimor Halley të Britanisë. Instrumentet sipërfaqësore në...

SHBA/ Gjykata gjobit me 65 milion dollarë rrjetin social Facebook, ja arsyeja

Një gjykatës federal ka aprovuar një gjobë prej 650 milion $ të një procesi gjyqësor mbi privatësinë kundër Facebook për pretendimin e përdorimit të...

Basha pyet qytetarët: Nuk jeni të kënaqur me drejtuesit? Ndërrojini (Video)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetin social, Facebook, ku i këshillon qytetarët që t'i ndërrojnë drejtuesit e tyre...

Ndryshimi i klimës, po bën që sezonet e alergjive të nisin më herët

Kokrrat e polenit nga bimët që lulëzojnë, fluturojnë zakonisht edhe qindra kilometra përmes erë. Tani duket se kriza e klimës e ka përshpejtuar udhëtimin...