E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

“Të ka marrë malli me u gric?”, Luana i kthehet Ermalit pas këtij komenti

Ermal Mamaqi është një nga moderatorët që e ngacmon më së shumti publikisht kolegen e tij, Luana Vjollcën.

Shpeshherë komentet e tij janë bërë lajm në media, pasi kanë tërhequr vëmendjen. Së fundmi, Ermali i ka komentuar sërish Luanës në një nga fotot e postuara prej moderatores nga pushimet e saj në Maldive.

Në foto Luana shfaqet e shtrirë në një rrjetë e cila qëndronte mbi det. Me këtë foto, Luana ka pyetur gjithë fansat e saj se si po e kalonin të dielën.

“Mirë çka…edhe ne mbahemi. Rrofsh që pyet. Si ishte rrjeta?”, komenton Ermali duke shkrirë së qeshuri ndjekësit.

“Të ka marrë malli me u gric me mua, e”?, e ka pyeti përgjigjet Luana duke i kthyer kështu batutën moderatorit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...