E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Surprizon ish-konkurrentja e “Për’puthen”: Kam një vajzë

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Arlida Nezha, e njohur ndryshe si Tola, i ka surprizuar të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale, teksa ka zbuluar se ajo është nënë e një vajze.

“A ke fëmijë ti? Se të kam parë me një vajzë të vogël prandaj”, ishte pyetja e një ndjekësi.

Përgjigja e Tolës ka qenë e papritur, dhe madje ajo e ka shoqëruar edhe me një foto.

“Po. Kjo është mrekullia ime”, shkruan Arlida.

Gjatë emisionit, nuk është përmendur asnjëherë fakti se Tola ka një vajzë, madje as në takimet që ajo ka pasur me Albin, me të cilin kishte më shumë afrimitet. Tola ishte vajza e parë që u eliminua nga “Për’puthen”, pasi u votua nga djemtë.

Më vonë, ajo tregoi në emisionin “Shqipëria Live” konkurrentët që mendon se kanë shkuar vërtet për dashurinë në program.

“Dy muaj që kam qenë unë aty, kanë nisur pëlqimet tek disa. Disa janë aty thjesht ‘hajt se jemi’. Në syrin tim, shoh Mikelën që ka dëshirë të përputhet, por nuk e marrin shumë seriozisht djemtë se është lozonjare dhe dëshiron të jetë protagoniste. Shoh Bashkimin shumë të përfshirë, por Alvisën shumë më pak”, tha Tola.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...