E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Sulmuesi i Kosovës shënon një gol fantastik Manchester City-t (Video)

Manchester City-t ka mposhtur 3-2 Swansea City dhe është kualifikuar për në gjysmëfinalet e FA Cup. Një përmbysje spektakolare e të besuarve të Guardiolës, e cila u gjend fillimisht në disavantazh 2-0 dhe më pas gjithçka u përmbys.

Por ajo që ra në sy në këtë sfidë ishte goli i sulmuesit të Kosovës, Bersant Celina. Ai shënoi golin e dytë për ekipin e ti dhe ishte me të vërtetë një ekzekutim fantastik dhe me shumë klas.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...