Stil

“S’mbaj njeri me sufllaqe”, kur Kejvina kërkonte partner me lekë (VIDEO)


               Publikuar në : 22:20 - 07/11/19 M S

Sot është marrë në pyetje mikesha e personit të vetëm të arrestuar deri më tani, si autor i dyshuar i atentatit ndaj Arjan Ndojës. Behet fjalë për Kejvina Kthellën. Hetimet kanë zbuluar se modelja e njohur kishte miqësi me Redjan Rrajën. Bukuroshja është marrë në pyetje, për të zbuluar më shumë rreth lëvizjeve të Rrajës, ditën e atentatit.

Arrestimi i Rrajës, kush është modelja e njohur që u pyet në polici (FOTO)

Nëse kthehemi pas në kohë, në emisionin “Mos i fol shoferit”, ish-velina tregoi se si duhet të ishte një mashkull që të rrinte në krahët e saj.

Ndër të tjera, Kejvina theksoi se s’ka shanse të mbajë njeri me sufllaqe, dhe se partneri i saj ideal duhet të ishte një djalë në karrierë.

Në bisedë e sipër ish-velina bëri edhe një gafë, teksa ngatërroi profesionin e një bankieri, me atë të banakierit.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT