E hënë, 8 Mars, 2021
8 C
Tirana

Shkrumbohet makina në Durrës, ja për çfarë dyshon policia

Dita e fundit e këtij viti, në qytetin e Durrësit ka nisur me djegien e një makine. Kjo ngjarje ka ndodhur sot në orën 06:30, në lagjen nr.11, Durrës, ku një makinë tip Benz është mbuluar nga flakët.

Makina është në pronësi të shtetasit me iniciale  E. K., nga e cila ka marrë vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, por nga hetimet paraprake dyshohet se shkaku i zjarrit ka qenë një shkëndijë elektrike.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Drama e Sir Alex-it

Sir Alex Ferguson tha se kishte frikë se nuk do të ishte më kurrë në gjendje të fliste përsëri pasi pësoi një hemorragji në...

Itali/ Milani kërkon të rigjejë busullën

Një problem muskular e ka shtuar Ante Rebic-in në një listë të gjatë lëndimesh tek ekipi i Milanit të vendit të dytë përpara transfertës...

Spanjë/ Sot derbi i madh i Madridit, loja bëhet serioze

Atletico Madrid pret Real Madridin në një derbi të kryeqytetit spanjoll që do të lërë gjurmë në garën për titull. Atletico kryeson kampionatin dhe...

Revoltat e dhunshme në Mianmar/ OKB: Ndaloni vrasjen e protestuesve

I dërguari i Kombeve të Bashkuara për Mianmar i ka bërë thirrje këshillit të sigurimit të KB të marrë masa kundër protestave të dhunshme,...

SHBA-ja lëshon alarm për sulm të ri kibernetik

Qeveria amerikane është duke bërë paralajmërime për sulme të mëdha kibernetike, të cilat mund të kenë shënjestruar serverët e kompanisë Microsoft, dhe të cilat...