E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Krim i dyfishtë në Astir, 60-vjeçari qëllon me armë zjarri dy motrat

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Tiranë, ku një person u ka marrë jetën dy motrave. Filimisht u raportua se djali kishte shtënë mbi të motrën, e më pas disa të dhëna të tjera rrëzuan këtë krim në familje.

Një krim i dyfishtë ka ndodhur në Astir, ku një 60 vjeçar ka qëlluar për vdekje 2 motra.

Mësohet se autori është një shqiptar i Maqedonisë, shtetasi P. T., i dashuri i njërës prej viktimave, ndërsa dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit.

Autori është larguar nga banesa, ndërkohë që policia po punon për kapjen e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...