Sherri mes Ledio Lakos dhe Gent Hazizit, reagon Rezart Veleshnja

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja ka reaguar në lidhje me sherrin e raportuar në media mes dy aktorëve tjerë, Ledio Lakos dhe Gentian Hazizit.

Veleshnja ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet edhe Ledio Lako, teksa mohon te ketë pasur një sherr mes dy kolegëve të tij.

“Jemi aq mirë këtu në kat të gjashtë fshaçe me Ledion. Ca janë ato llafe që është bërë sherr, ça sherri mo asnjë sherr nuk është bërë”, dëgjohet të thotë në video aktori i humorit të Portokalli, Rezart Veleshnja.

Ditën e sotme policia raportoi se ka pasur një sherr mes aktorëve të njohur të humorit Ledio Lako dhe Gentian Hazizi. Lako, i njohur me rolin e Kapo Kapllanit ka goditur me përforcues grushti metalik, shtetasit Gentian Hazizi dhe Elton Myftiu