E enjte, 20 Janar, 2022
-1.5 C
Tirana

Sherr mes vajzave/“Ç’famë ka Beniada, që del nudo për 100 mijë euro?” (VIDEO)

Një përplasje ka ndodhur në “Big Brother VIP” ndërmjet Antonelës dhe Beniadës. Antonela e ka ngacmuar, e madje e ka pyetur se çfarë modeleje është.

Gjatë bisedës në oborrin e shtëpisë, Antonela pyeti Einxhelin: “Çfarë fame ka Beniada? Që ka thënë “Dal nudo në rrugë për 100 mijë euro?!”.

Kjo deklaratë nxiti debatin mes vajzave.

Pjesë nga biseda:

Antonela: Çfarë fame ka Beniada? Që ka thënë ‘Dal nudo në rrugë për 100 mijë euro’?

Beniada: O, fol për veten tate. Shtrigë se do të t’i tërheq ato flokët.

Einxhel: Beniada ka gjithë atë CV si modele.

Antonela: Edhe unë kam punuar si modele në Itali.

Einxhel: Beniada ka bërë aq shumë punë si modele dhe ka një kurrikulum aq të pasur si modele, sa nuk mund t’i thuash ti ‘nudon e 100 mijë euroshit’. Shpirt, po shfaqesh kot si modele? Na ke gënjy? (I drejtohet Beniadës)

Beniada: Racë e dekolorume! Lëre mi të flasë!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...