E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

Bashkëshortja e Saimir Tahirit në pritjen e ëmbël

Gruaja e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është në pritjen e ëmbël. Fatlinda Berisha pret djalin e dytë.

Burime për “Bluetooth” të “Gazeta Shqiptare” bëjnë me dije se bashkëshortja e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, është shtatzënë dhe në javët e fundit të saj.

Familja Tahiri së shpejti do të rritet me djalin e dytë, që do të sjellë në jetë Fatlinda Berisha.

Nëna e një djaloshi të quajtur Drin, do të sjellë në jetë vogëlushin e dytë në familjen Tahiri.

Vlen të theksohet se familja Tahiri ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak të hetimeve ndaj ish-ministrit.

 

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...