E martë, 9 Mars, 2021
8 C
Tirana

Robert Berisha në finalen e festivalit, Nora ka diçka për t’i thënë

Robert Berisha dhe Nora Istrefi, duket se pavarësisht të gjithave do mbeten miq të mirë. Ata kanë ruajtur një raport të mirë, teksa kanë mbështetur publikisht njëri-tjetrin.

Roberti është një ndër finalistët e edicionit të 58 të ‘Festivalit të Këngës’, me këngën ‘Ajo nuk është unë’, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Nora ka publikuar në Instastoryn e saj një video nga performanca e Robertit në festival, duke e mbështetur publikisht.

‘Suksese’, shkruan këngëtarja krahas videos.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zbardhet lista e plotë e kandidatëve të PS për zgjedhjet e 25 prillit

Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste e cila zgjati për disa orë pasditen e sotme. Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Ball ka...

Zbardhet debati në Kryesinë e PS mes kryeministrit Edi Rama dhe Ditmir Bushatit

Zbardhet debati mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati në mbledhjen me dyer të mbyllura në Kryesinë...

Dalin emrat e parë nga PS/ Rama në Durrës e Vlorë, Majko i 19-ti në Tiranë

Dalin emrat e parë të kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit nga radhët e Partisë Socialiste. Mësohet se kryeministri Edi Rama do të kandidojë...

Zgjedhjet e 25 prillit, Facebook paralajmëron partitë politike

Platforma sociale, “Facebook” ka bërë një thirrje për partitë politike, duke u kërkuar atyre të jenë transparente për mënyrën se si do të financojnë...

Meta rikthehet në krye të LSI-së, nëse fiton Rama? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shprehet e bindur se opozita e bashkuar, në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të marrë...