Aktualitet

Rëndohet bilanci/ Ndërron jetë punëtori i dytë që ra nga skela


               Publikuar në : 16:47 - 16/08/19 M. S

Rëndohet edhe më shumë bilanci i punonjësve që ranë nga skela në Tiranë. Policia raporton zyrtarisht se bëhet fjalë për dy të vdekur.

Personat që kanë humbur jetën janë shtetasit O. K., 36 vjeç dhe E. B., 31 vjeç.

“Lidhur me ngjarjen e ndodhur në rrugën e “Elbasanit”, pranë një objekti në rikonstruksion, ju bëjme me dije se shtetasit që kanë ndërruar jete janë: O. K.,36 vjeç dhe E. B., 31 vjeç”.

E rëndë/ Ranë nga skela, ndërron jetë një nga punëtorët


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT