E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

Rama uron 8 Marsin me bashkëshorten dhe nënën

Kryeministri Rama ka zjedhur që të urojë 8 Marsin me një foto mjaft të veçantë. Kreu i qeverisë ka ndarë me ndjekësit në Facebook një foto ku ka dalë  bashkë me nënën dhe bashkëshorten Linda, për të uruar 8 Marsin, Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

Rama shfaqet në mesin e nënës së tij, Aneta dhe bashkëshortes Lindës.

“MIRËMËNGJES, dhe një 8 Mars të gëzuar për të gjitha gratë dhe vajzat”, shkruan ai bashkëngjitur fotos në fjalë.

Aneta dhe Linda janë dy gratë më të rëndësishme të jetës së tij, ndaj edhe Rama është shprehur gjithnjë mirënjohës që i ka.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...