E premte, 24 Shtator, 2021
24.5 C
Tirana

Rama ngjit familjen në podium/ Zaho: Unë e dua Vlorën

Familja e Kryeministrit Edi Rama është ngjitur në podiumin ku ai mbylli sot fushatën elektorale në Vlorë.

Vetë Rama ftoi Zahon e vogël, bashkë me pjesën tjetër të familjes që të ngjiteshin në podium bashkë me të.

Pjesë nga biseda:

Edi Rama: Zaho eja, merre motrën, mamin e vëllain dhe hajde. Ju prezantoj me dikë që sa herë që i thua ore bëj mësimet, thotë po i bëra, a do më çosh në vlorë. Ore shko bëj not, po vajta të bëj not, a do më ccosh në Vlorë. Ja ku je në Vlorë.

Zaho: Mirmbrëma, unë e dua Vlorën

Edi Rama: Zaho e do Vlorën, Vlorën e do e gjithë Shqipëria, Vlora më 25 prill, do të ngjisë Shqipërinë në majën tjetër. Rrofshi, Rrofshi, Rrofshi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Vlorë/SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’, ikën një tjetër drejtor

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...

E kemi ditur gabim, ja çfarë ngjyre ka në të vërtetë Dielli

Nga Dr. Alastair Gunn Sigurisht që nuk ka ngjyrën e verdhë, që endeshin zakonisht në librat tuaj shkollorë. Dielli lëshon dritë në një gamë të...

Të isha socialist, do gëzohesha pafund kur Berisha e baltos Bashën kësisoj…

Nga: Artur Zheji Vetëm pak kohë më parë nuk mund të mendohej kurrë kjo që po ndodh këto kohë, edhe sikur të futeshin në punë...

“Zëri i Amerikës” shkruan për rigjykimin e Fatmir Mediut

Në Shqipëri, Gjykata e posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar u shpreh sot në favor të gjykimit të ish ministrit të...

VIDEO/Nga e hëna do hyjë në fuqi udhëzimi për çertifikatën e vaksinimit

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka kërkuar nga të gjithë arsimtarët dhe studentët që të vaksinohen, pasi nga e hëna do bëhet e detyrueshme...