Rama ngjit familjen në podium/ Zaho: Unë e dua Vlorën

Familja e Kryeministrit Edi Rama është ngjitur në podiumin ku ai mbylli sot fushatën elektorale në Vlorë.

Vetë Rama ftoi Zahon e vogël, bashkë me pjesën tjetër të familjes që të ngjiteshin në podium bashkë me të.

Pjesë nga biseda:

Edi Rama: Zaho eja, merre motrën, mamin e vëllain dhe hajde. Ju prezantoj me dikë që sa herë që i thua ore bëj mësimet, thotë po i bëra, a do më çosh në vlorë. Ore shko bëj not, po vajta të bëj not, a do më ccosh në Vlorë. Ja ku je në Vlorë.

Zaho: Mirmbrëma, unë e dua Vlorën

Edi Rama: Zaho e do Vlorën, Vlorën e do e gjithë Shqipëria, Vlora më 25 prill, do të ngjisë Shqipërinë në majën tjetër. Rrofshi, Rrofshi, Rrofshi.