E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Prish kontratën me Dinamo Zagrebin, mesfushori shkodran firmos për Teutën

Uendi Vecaj ka firmosur ditën e sotme një kontratë 3-vjeçare me skuadrën e Teutës. Mesfushori shkodran ka qenë pjesë e Teutës edhe sezonin që lamë pas, por ai tashmë ka prishur kontratën me Dinamo Zagrebin dhe është zyrtarisht një lojtar i durrsakëve, raporton “Panorama Sport”.

Sezonin që lamë pas 22-vjeçari luajti në total 22 ndeshje me fanellën e Teutës, ku shënoi 4 gola dhe dhuroi 1 asist.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Helmimi në Krujë/ PD: Artur Bushi të dorëhiqet

Helmimi i banorëve të Krujës nga uji i pijshëm, është ngritur si shqetësim gjatë seancës së sotme plenare nga kreu i grupit parlamentar i...

Krujë/ 700 të helmuar në Krujë, fekale dhe urinë bagëtish në ujin e pijshëm

Ka shkuar në mbi 700 numri i qytetarëve të helmuar në Krujë, të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Situata vijon të mbetet kritike, ndërsa...

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...