E mërkurë, 13 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Posta e mëngjesit/ Zhvillimet kryesore në rajon në 24 orët e fundit

Njihuni me titujt kryesorë

Von Cramon: Përparimi i dialogut Kosovë-Serbi, pasi të mbahen zgjedhjet në të dy vendet

Pa vaksinë, s’ka argëtim në Kosovë

Osmani autorizon operacion humanitar të FSK-së në Shqipëri për të luftuar zjarret

Zjarret në Greqi/ Mitsotakis: Kërkoj falje për dobësitë, 500 milionë euro ndihmë për të prekurit

Zjarret në Greqi djegin më shumë se 650.000 hektarë tokë në të gjithë vendin

Situata e rëndë, Gjermania nis drejt Greqisë 219 zjarrfikës

Një 8-vjeçare në Kosovë, në gjendje të rëndë nga ethet e minjve

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sa do të shtrenjtohet energjia?

Qoftë për ngrohje, furnizim me karburant, apo për faturën e energjisë elektrike: konsumatorët duhet të paguajnë gjithnjë e më shumë para për energji. Cilat...

Si po tallet Sali Berisha me viganët e historisë

Nga: Pajtim Bello Sali Berisha, si në fillimet e 1991, kërkon të sëmbojë demokratët e Kukësit duke evokuar historinë e trevës së tyre. Sjellje tipike...

Mashtrimi me kreditë/Lihet në burg infermierja, lirohet bashkëpunëtorja

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi vendimin "arrest me burg" për infermieren Elisabeta Bardhollari dhe "arrest shtëpie" për Orjada Hoxhën, pasi akuzohen për...

I mori jetën gruas në sy të foshnjes/Piloti 33-vjeçar nuk kishte bashkëpunëtor

Autoritetet greke kanë dalë në përfundimin, se në krim për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në muajin maj në Greqi është i shoqi 33-vjeçar,...

Herët a vonë të gjithë do të thonë: E dua Doktoreshë Albanën

Nga: Lorenc Vangjeli Doktoreshë Albana Fico është një emër shumë i njohur në Tiranë. Në një kohë tjetër, ajo dhe shumë kolegë të tjerë si...