E diel, 22 Maj, 2022
20.5 C
Tirana

Posta e mëngjesit/ Ngjarjet kryesore në rajon në 24 orët e fundit

Zhvillimet kryesore në rajon

LVV zyrtarizon kandidimin e Mimoza Kusari – Lila për kryetare të Gjakovës

Masa të reja anti-Covid/Kosova kërkon dëshmi të vaksinimit nga 20 gushti

Kosova po shqyrton mundësinë e vaksinimit kundër COVID-19 të fëmijëve 12 deri 15 vjeç

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë: Mund t’i kombinoni vaksinat Astra Zeneca dhe Pfizer

20 viktima dhe mbi 3 mijë të infektuar me Covid në Greqi, në 24 orët e fundit

Rritja e rasteve me Covid-19 në Greqi, Mitsotakis: Bllokimi nuk është zgjidhje

Grekja hyn në maternitet dhe i rrëmben foshnjën shqiptares

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...