E enjte, 21 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

“Po presin të ndërmarrin aktin e radhës”, Berisha bën paralajmërimin e frikshëm

Ish-kryeministri Berisha nuk ka të ndalur me akuzat ndaj qeverisjes socialiste, për sundimin e krimit të organizuar në vend.

Në një postim të fundit në llogarinë e tij në “Facebook”, ish-lideri historik i partisë më të madhe të djathtë shprehet se “uji fle, mafia nuk fle”.

Statusi

Nate eksplozivesh, zjarresh mafioze ne Lezhe, Peshkopi, Vlore ne narkoshtetin e Edvin Mafise!

Miq, nata e kaluar e narkoshtetit u dallua per eksplozive, zjarre mafioze ne Peshkopi, Lezhe, Vlore duke deshmuar keshtu se uji flen por mafia nuk fle! Autoret u kthyen ne shpellat e tyre te mafies dhe po presin te ndermarrin aktet e radhes naten qe vjen. Narkopolicia tha mafia eshte e jona! sb

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Thellohen spastrimet në PD/Luan Baçi largohet nga kreu i degës në Fier

Lulzim Basha ka marrë një tjetër vendim, për të shkarkuar një tjetër emër nga radhët e PD-së. Dita-ditës, kryedemokrati po fakton se mbetet i...

PD e vendosur për t’i shkuar deri në fund çështjes “Becchetti”

Pak kohë më parë, Gjykata Europiane e të Drejtave të Njeriut në Strasburg ka dënuar Shqipërinë me 110 milionë euro, për konfliktin me biznesmenin...

Hoxhë Hasan Tahsini, në fokus të Akademisë për Studime të Çamërisë

Hoxhë Hasan Tahsini ka qenë në fokus të Akademisë së Studimeve për Çamërinë. Simpoziumi shkencor i Akademisë së Studimeve për Çamërinë është mbajtur në...

Për periudhën janar-prill janë shpenzuar 14 mln USD për 499 mijë të vaksinuar

Për vaksinimin e popullatës në 4 mujorin e parë të 2021 janë shpenzuar rreth 14 milonë dollarë sipas të dhënave të Ministrisë të Shëndetësisë....

Paloka reagon pas deklaratës së Bashës: Ndal përçarjen!

Deputeti i PD-së dhe njëherazi kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka reaguar pas deklaratës së liderit të partisë Lulzim Basha, i cili tha...