Plazh edhe gjatë shtatorit? Nesër temperatura të larta

Sot pasdite (e martë, dt. 15) dhe nesër (e mërkurë, dt. 16) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt. 16) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 32°C

në vendet e ulëta: 17 / 35°C

në vendet malore: 13 / 26°C

ERA

Sot pasdite (e martë, dt. 15) dhe nesër (e mërkurë, dt. 16) pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.