E enjte, 20 Janar, 2022
-1.5 C
Tirana

Plas sherri në “Big Brother”, Arjola e Antonela për pak sa nuk rrihen fizikisht

Një përplasje e fortë është krijuar ndërmjet dy konkurrenteve të “Big Brother VIP”, Arjolës dhe Antonelës.

Pas natës së spektaklit të së premtes, të dyja kanë debatuar ashpër dhe për pak sa nuk janë përplasur fizikisht. Gjithçka ka nisur për shkak se vajzat akuzuan njëra-tjetrën për tonin e zërit, ndërkohë që më pas sherri ka kaluar edhe në fjalë fyese dhe ofendime personale.

Pjesë nga debati mes vajzave:

Arjola: Hajde, hajde foli Sabianit, hajde, hajde

Antonela: Pse po më afrohesh kështu?

Arjola: Se mos mendon se jam duke trembur

Antonela: Na shurdhove, nuk po mundem që të duroj dot më të bërtiturat e tua nëpër shtëpi

Arjola: Po ti si je duke folur? Unë kam qenë duke u falur, dhe ti na prishe faljen mua me Sabianin me të bërtiturat e tua

Antonela: Ti do të më nxjerrësh negative, s’kanë faj banorët që ankohen për ty

Arjola: Qeke budallicë krejt, qeke budalle

Antonela: Më marrsh të ligat

Arjola: Qenka me të meta mendore

Antonela: Qenke budallicë thotë. S’ka lindë akoma ai që mundet me më bërtitë mua. Mbaji për vete ofendimet. As nëna ime nuk mundet me më ofendu mua

Kjo situatë duket se ka sjellë pakënaqësi dhe te banorët e tjerë të pranishëm.

Të martën, publiku vendosi që të dilnin në nominim Fifi dhe Semi, duke iu bashkëngjitur Einxhel, e cila ishte nominuar nga banorët.

Mbrëmjen e djeshme u eleminua Semi. Votat e publikut kanë vendosur që Semi të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Lexo edhe :   Plas sherri/ Iliri nuk përmbahet ndaj Beniadës: S**** e kam larë vetë unë
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...