E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

OSSHE: Ja zonat në Tiranë që do kenë sot ndërprerje të energjisë elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton se ditën e sotme do të ketë mungesë energjie në disa zona të Tiranës për shkak të punimeve që do të kryhen në Kabinën “2 R construksion” dhe kabinën ” Thanas Ziko”.

Nga ora 9.00 deri në 14.00, do të mbeten pa energji:

rruga “Kel Kodheli”

rruga e Kavajës

afër urës së shkollës Teknologjike pjesërisht

rruga “Thanas Ziko”

rruga “Dervish Hekali”

rruga “4 Dëshmorët” pjesërisht.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...