E premte, 22 Tetor, 2021
15.5 C
Tirana

Olsi Bylyku hidhet në pishinë për të shpëtuar vajzën e Ardit Gjebreas, ja ç’ndodhi më pas

Këngëtari dhe moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka postuar në rrjetin e tij “Instagram” një video në të cilën shfaqet vajza e tij, Ana dhe aktori i humorit, Olsi Bylyku.

Në videon e inskenuar, e cila xhirohej në një pishinë, Ana aktron sikur po ‘mbytet’, ndërsa Olsi hidhet për ta shpëtuar. Mirëpo, gjërat kanë marrë një tjetër rrjedhë, dhe në fakt ka qenë vajza e moderatorit ajo që ka ‘shpëtuar’ aktorin.

E gjitha kjo ka qenë një lojë e organizuar nga vetë ata, në kuadër të humorit, pasi pas këtij momenti kanë shpërthyer në të qeshura.

 

View this post on Instagram

 

Baywatch @olsibylyku1 në mision shpëtimi për #annagjebrea ? dhe në fund… kush shpëton kë??? ???

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...