E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

pishine

‘Ti iu merr lekë aktorëve’/ Rebelohet regjisori, hedh moderatoren në pishinë (VIDEO)

Aktori dhe regjisori Drilon Hoxha, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin "Pop Culture". Gjatë intervistës, moderatorja e ngacmoi regjisorin, duke i thënë...

“Dallgë në pishinë”, shikoni ç’ndodh kur bie tërmeti me magnitudë 6.8  (VIDEO)

Filipine u shkund nga një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.8 mëngjesin e të dielës. Lëkundjet ishin më të forta në ishullin e Milandanos,...

Gjendet e pajetë brenda në pishinë vajza e miliarderes britanike

Një 18-vjeçare është gjetur e pajetë në një pishinë në shtëpinë e familjes së saj në Majorca, Spanjë. Sipas mediave vendase, bëhet fjalë për Josie...

Video/Ndocaj shan Metën: O maskara, tall leshin me ne

Eduart Ndocaj ka ironizuar presidentin Ilir Meta, i cili dje shpërndau një video ku i këshillonte shqiptarët se në det është më mirë se...

E rëndë/ 5-vjeçarja bie në pishinë dhe mbytet

Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkup, ku një vajzë 5-vjeçare ka rënë brenda në pishinën e një hoteli dhe...

Olsi Bylyku hidhet në pishinë për të shpëtuar vajzën e Ardit Gjebreas, ja ç’ndodhi më pas

Këngëtari dhe moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka postuar në rrjetin e tij “Instagram” një video në të cilën shfaqet vajza e tij, Ana...

Kapen ‘mat’ në pishinë, Jonida Maliqi puthje e përqafime me aktorin Romeo Veshaj (Video)

E mbajtën të fshehtë lidhjen për një kohë të gjatë, por tashmë pamjet në videon në fjalë dëshmojnë se Jonida Maliqi është në romancë...

“’Kullë’ prej drite apo një pishinë”, senati francez miraton ligjin për “Notre Dame”

Pak javë më parë një zjarr gjatë rikonstruksionit shokoi Parisin dhe mbarë botën duke shkrumbuar katedralen “Notre Dame”. Senati francez ka miratuar një projekt-ligj...

Shiu e kthen fushën në pishinë, ja kur do luhet “Superklasikja” e Argjentinës (Video)

“Superclasico” e Amerikës Latine Boca Junior-River Plate, që për herë të parë është edhe një finale e Kupës Libertadores apo Championsit nuk ka pasur...

Skandali/Futbollistët e Meksikës nudo në pishinë me prostituta (Video)

Pak ditë më parë në Meksikë shpërtheu një skandal, ku 8 futbollistë kishin kaluar natën me 30 prostituta. Por Federata e futbollit nuk ka...

Të fundit

Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, plagoset pasagjerja

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician, ku një autobus i linjës Libohovë-Tiranë ka dalë...

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...