Kuriozitete

‘Nuk i ndrin ylli’, Olta Boka ka diçka për të thënë pas deklaratës së Kejsit

               Publikuar në : 10:28 - 15/03/19 S.N

Një deklaratë e këngëtares Kejsi Tola duket se ka prishur disi marrëdhënien shumë të mirë me këngëtaren Olta Boka.

Kejsi deklaroi në emisionin “Shiko kush luan” se Olta është një nga vajzat e showbiz-it që përpiqet shumë, por nuk i ndrit ylli.

Arsyetimi i saj, ishte se ky emër është si shpëtim për hatër të lojës, por duket se Oltës nuk i ka pëlqyer shumë kjo deklaratë.

E ftuar në emisionin “Thumb” këtë të shtunë, Olta ka treguar: “Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko, se do më kuptoje!”,- tha këngëtarja duke shtuar se pavarësisht gjithçkaje, Kejsi i “detyrohej” një sqarim të tillë.

Kete jave ne Thumb:Olta Boka rrefen periudhen e saj me te veshtire, pengjet qe ka nga kjo jete, projektet e saj muzikore si dhe te rejat e fundit: ndoshta do ta shohim pjese te labelit Threedots?Flor Agalliu mendon te heq dore nga televizioni, nuk do te luante kurre ne Shqiperi rolin e nje homoseksuali dhe na tregon se cfare po ndodh me biznesin e tij me te ri!Por nuk i keni pare te gjitha keshtu qe mos harroni: Thumb, te shtunen ora 17:00 ne Abc news 🐝

Gepostet von Blitz.al am Donnerstag, 14. März 2019

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT