E mërkurë, 20 Janar, 2021
4 C
Tirana

Një tjetër shqiptar drejt Napolit, klubi akord me kushuririn e Hysajt

Një tjetër futbollist me mbiemrin Hysaj pritet t’i bashkohet Napolit.
Bëhet fjalë për Daniel Hysajn, 16-vjeçarin, i cili është kushëriri i kapitenit të Kombëtares shqiptare.

Sipas “iamnaples.it”, talenti shqiptar është shumë pranë akordit me të kaltërit, teksa do t’i bashkohet ekipit të 17-vjeçarëve.

Daniel Hysaj aktualisht është pjesë e moshave të Barit, teksa pritet të bëjë hapin e madh në karrierë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...