E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

Nga kërcimi i “çmendur” te fustani që i tregonte të gjitha, Ledina: Çfarë më tha burri (Video)

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Ledina Çelo është rikthyer tre vite pas nw kohw, ne kohën kur prezantoi Festivalin në RTSH. Asokohe Ledina u kritikua pasi kishte veshur një fustan tërësisht transparent që ekspozonte trupin.

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, këngëtarja tregoi se nuk dinte që fustani ishte kaq i tejdukshëm dhe se kur e pa veten në ritransmetim nuk i pëlqeu.

“Ky është gabimi në Shqipëri që fatkeqësisht nuk bëhet asnjëherë provë gjenerale. Jam shumë e sinqertë që nuk u bë asnjëherë një provë gjenerale. Kur pashë ritransmetimin e festivalit e pashë veten dhe nuk më pëlqeu. Nuk doja të isha ashtu. Unë kam qenë gjithmonë ekstravagante dhe nuk i paragjykoj artistet që e ekspozojnë veten. Por këtu nuk u bë një provë gjenerale dhe nuk u pa transparenca aq e madhe e fustanit”, u shpreh Ledina, ndërsa tregoi edhe reagimin e bashkëshortit.

“Kur u ktheva nga festivali thashë obobo ç’do më thotë bashkëshorti. Ma tha me stil: E teprove pak. Mos dil kaq shumë”, tregoi këngëtarja.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Ledina Çelo e ka çmendur publikun me performancat e saj gjatë një loje të quajtur “Kërce me stil”. Ledina dhe Ermali duhet të kërcenin herë sikur i kruhej kurrizi, herë sikur po shkundin xhinset e herë sikur po ngisnin kalin.

Ledina dukej shumë joshëse teksa performonte këto kërcime siç mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...